Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72783

Asistent Menaxher Projekti

Tirane, Shqipëri 23-12-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-12-2022

---

---


Përshkrimi

AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ''Marea Resort'' (Kavajë), "Tarraca e Ullijve" (Dhërmi), "Plazhi i Gurtë" (Qeparo), "Bougainville Bay" (Sarandë) si edhe "Meshtekna" Brezovice.
Në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të saj Agikons Sh.p.k shpall vakant pozicionin e punës: Asistent Menaxher Projekti

 

Detaje të Pozicionit të Punës:

Kompania: Agikons SH. P .K
Vendodhja: Tirana, Albania
Departamenti: Menaxhim Projektesh
Pozicioni i Punës: Asistent Menaxher Projekti
Koha e Punës: Kohë e Plotë

E hënë – E Premte, ora 08:30 – 17:00 / E shtunë, ora 08:30 - 15:00.
Raporton: Menaxheri i Projektit.


Detyrat

 • Planifikon , ekzekuton dhe finalizon projektet brenda afateve dhe buxheteve.
 • Të detajoje dhe zbërthejë burimet e nevojshme financiare, kapacitetet dhe grupet e punës për realizimin në kohë të projekteve.
 • Të zbatojë strategji dhe vlerësime për reduktimin e kostove të projekteve përkatëse.
 • Të zhvillojë fushata prokurimi sipas nevojave dhe specifikave të projekteve dhe më gjerë.
 • Të hartojë dhe interpretojë raporte financiare dhe ti përcjellë ato pranë departamenteve të tjera të kompanisë si dhe drejtorit ekzekutiv brënda afateve. 
 • Planifikon dhe kontrollon ecurinë e proçeseve të punës në objekte.
 • Drejtimi dhe mbikëqyrja e ekipeve të punës.
 • Organizimi dhe koordinimi i punës, si dhe raportimi tek bashkëpunëtorët e Projektit.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar Fakultetin Ekonomik/Arkitekture/Inxhinieri Ndërtimi ,Hidro,etj.
 • Një diplomë pasuniversitare përbën avantazh.
 • Të ketë të paktën 3 vjet eksperience pune dhe preferohet në sektorin e ndërtimit.
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze ose Italiane.
 • Të ketë njohuri rreth dokumentacioneve teknike, financiare dhe tekniko-finaciare të kompanive të ndërtimit.
 • Të ketë aftësi menaxheriale në komunikim, në blerje e shitje, në ndërtimin dhe ndjekjen e zbatimit të kontratave etj.
 • Të përdorë mirë programet baze Office, Outlook etj. (vecanerisht EXCEL).
 • Avantazh përbën njohja e programit Alfa Business dhe AUTOCAD.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë aplikimin e tyre nëpërmjet adresës zyrtare 

Departamenti i Burimeve Njerezore
Agikons. Sh. P. K
Kontakt: 068 40 52 085 / 068 40 16 639
Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selite, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brezovice. Agikons vlërëson burimet njerëzore si asetin me të madh të shoqërisë, duke kontribuar në zhvillimin dhe promovimin e tyre në fusha të ndryshme profesionale. Talentet e reja kanë mundësinë e përvetësimit të njohurive me profesionistët më të mire të fushës .


INFORMACIONE KONTAKTI