Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72696

Asistent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 20-12-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-12-2022

---

---


Përshkrimi

Asistenti ne Shitje realizon te gjitha funksionet e shitjes se produkteve te qendres “COIN” sipas departamentit te percaktuar.


Detyrat

 • Të ndihmojë në realizimin e synimit të caktuar për shitjet nga kompania;
 • Të ndihmojë në përmirësimin e treguesve tregtarë të departamentit, përmes shërbimit cilësor ndaj klientit;
 • Të kryejë me korrektësi të gjitha veprimet financiare, në lidhje me shitjet;
 • Të ndihmojë klientët në përzgjedhjen e produkteve, duke u treguar i gatshëm për plotësimin e nevojave dhe kërkesave të tyre.
 • Mirëmban dyqanin dhe zonën e magazinimit, si dhe sistemon në vendet e duhura, artikujt e lëna në dhomat e provës;
 • Mundëson paraqitjen e artikujve në sektorët përkatës, palosjen dhe vendosjen e tyre në vendin e caktuar;
 • Aktivizon dhe ç’aktivizon sensorët e veshjeve në magazinë dhe në dyqan, sipas udhëzimeve profesionale;
 • Mban në ruajtje artikujt e përzgjedhura nga klienti, në përputhje me procedurën e përcaktuar;
 • Kujdeset për vendosjen e çmimeve në zonat e promocioneve, në vendosjen e mallrave sipas qëllimit të caktuar komercial dhe kontribuon për përmbushjen me sukses të qëllimit të eventeve promocionale të kompanisë;
 • Merr pjesë aktive në procesin e inventarit të realizuar periodikisht në përputhje me nevojat e kompanisë;
 • Raporton tek niveli menaxherial, për artikujt që kërkohen nga klientët, por që ende nuk janë të gatshëm për shitje;
 • Merr pjesë në programe trainimi, si dhe workshop-e të ndryshme, të organizuara për rritjen e kapaciteteve profesionale për fushën në ndjekje.

Kualifikimet

 • Edukimi: Të ketë përfunduar shkolle te mesme.
 • Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht.
 • Njohuri kompjuterike: Paketa Microsoft Office.
 • Eksperienca e kerkuar: 3 vite eksperience ne fushën e shërbimit tregtar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected]

Afati i fundit i aplikimit eshte data 31 Dhjetor 2022, ora 17:00.

* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 prides itself on the many in-house and self-sufficient services that we perform, such as engineering and design management, coordination, and supervision of various privately owned and government funded construction and development activities, as well as the collaboration with various prestigious national and international firms and institutions.

Gener 2 is currently developing and implementing numerous projects in many locations nationwide, combining the knowledge of the team, their skills and acquired experience.


INFORMACIONE KONTAKTI