Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72102

Asistente e Burimeve Njerezore

Tirane, Shqipëri 01-02-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent zyre

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

01-02-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend.

Në Globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar  burimet tona njerëzore, për ti dhënë të gjithëve mundësinë të jenë pjesë e përbashkët e suksesit tonë. Ne ofrojmë mundësi që të shkëlqeni në një ekip të pasur me talente, ide, pikëpamje dhe eksperienca.

               
Pozicioni Vakant: Asistente e Burimeve Njerëzore  


Detyrat

Përgjegjesite:

 • Ploteson Databazen me të dhënat e punonjësve dhe dërgon këto të dhëna për Deklarim tek Zyrat qëndrore.
 • Garanton proçesin e Njohjes së punonjësve me Kodet ,Rregulloret e shoqërisë dhe sigurohet të bëjë shpjegimet përkatëse.
 • Ndjek Proçesin e firmosjes së Dokumentacionit përkatës për punonjësit e rinj.
 • Ndjek plotësimin e Dosjes së Personelit me Dokumentet që duhet të dorëzojnë të paraqitura tek Lista e Dokumentacionit të stafit.
 • Përpilon databazën e dokumentacionit për secilin punonjës.
 • Ndjek Proçedurën për deklarimin dhe zhdeklarimin e punonjësve.
 • Bashkëpunon në proçesin e mbylljes së marrëdhënjes së punës me punonjësit.
 • Perpilon Evidencat e Lejeve ditore dhe Plotëson databazen e lejeve të Zakonshme.
 • Mirmban dhe administron Databazën e Punonjësve me të gjithë informacionin dhe ndryshimet në çdo kohe.
 • Krijimi I Databazës së Intervistave dhe mirëmbajtja e saj me çdo informacion për aplikantet që nuk janë përzgjedhur.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta.
 • Ekpserienca ne te njejten fushe perben avantazh.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve të paketës Microsoft Office.
 • Të ketë aftësi të mira ndërpersonale dhe komunikimi.
 • Të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti, konfidencialiteti dhe korrektësia.
 • Të ketë aftësi për të punuar në grup.
 • Të jetë e vetëmotivuar.
 • Të jetë person që zhvillohet dhe zhvillon postin e punës.
 • Të jetë person që ka ide dhe idetë ti kthejë në punë dhe rezultate.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë Cv e tyre pranë adresës :

Email : [email protected]               

Ose dorëzoni Cv në adresen : Rr”Kavajes” ,Nd.124,H. 10,Kati 2;


Mirëpresim çdo kandidat që plotëson kriteret e mësipërme.

Globe nxit zhvillimin e Karrierave dhe promovon Talentet !


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Globe Shops shpk

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional. Sot ne jemi krenarë të themi se në cdo dyqan Globe në te gjithë Shqiperinë, klientët tanë do të gjejnë gjithmonë të njëjtin standart shërbimi të dedikuar kërkesave të klientëve tanë.


INFORMACIONE KONTAKTI