Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Konsulent Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tobacco Holding Group "shpk"
Kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun Shqiptar vjen me oferten e radhes:
Kerkohet nje kandidat ambicioz dhe dinamik per vendin e punes si me poshte: Asistent/e Marketingu

Detyrat

Kandidatet per pozicionin e Specialistit/tes se Marketingut duhet te plotesojne keto kerkesa:

  • Te kene perfunduar studimet e larta prane Universitetit te Tiranes, studimet pas universitare per Marketing do te perbejne avantazh;
  • Te kene eksperience pune si punonjes Marketingu te pakten 2 vite ne kompani ne profil tregtar;
  • Te kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze, njohja e nje gjuhe tjeter te BE do te perbeje avantazh;
  • Te kene aftesi drejtuese, prezantuese dhe komunikuese.
  • Te kene aftesi per pune te pavarur dhe iniciative.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail duke specifikuar pozicionin :  

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!
Ju mirepresim!
Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Tobacco Holding Group shpk

"Tobacco Holding Group "shpk

Kompani lider ne fushen e distribucionit

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692030991
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë