Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75548

Asistente Shitje

Tirane, Shqipëri 03-04-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

03-04-2023

---

---


Përshkrimi

KORAL SECRETS është dyqani online dhe fizik i parë në Shqipëri, me një ekip të përkushtuar për të ofruar një qasje të ndryshme për kujdesin e lëkurës. Frymëzuar nga filozofia koreane e bukurisë, me besimin se mirëqenia e lëkurës vjen nga brenda.
Koral Secrets për klientët tanë është një destinacion emocionues dhe unik për blerje. Ne në Koral Secrets krenohemi jo vetëm me përzgjedhjen tonë të gjerë të produkteve cilësore, por kryesisht për njerëzit që punojnë me ne.

Jemi në kërkim të zgjerimit të stafit të KORAL SECRETS Flagship Store, me lokacion në zemër të Tiranës, dhe po kërkojmë Asistente Shitje.

Je gati të bëhesh pjesë e eksperiencës unike të K-Beauty në KORAL SECRETS?

 

 


Detyrat

 • Përshëndet dhe pret klientët në një mënyrë mikpritëse.
 • Shërben klientët duke i ndihmuar të perzgjedhin produktet e duhura. I përgjigjet pyetjeve të klientëve.
 • Nxit shitjet përmes angazhimit të klientëve, shitjes sugjeruese dhe ndarjes së njohurive mbi produktet.
 • Drejton klientët duke i shoqëruar në rafte dhe kasë.
 • Ofron shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit.
 • Dokumenton shitjet, duke krijuar ose përditësuar të dhënat e profilit të klientit.
 • Menaxhon transaksionet financiare.
 • Ndihmon me inventarin, duke përfshirë marrjen dhe ruajtjen e mallrave.
 • Mban klientelën të informuar, duke i njoftuar për shitjet e preferuara të klientëve dhe mallrat e ardhshme me interes të mundshëm.

Orët e punës dhe përfitimet:

 • Orari javor i punës është 40 orë në javë me një ditë pushimi.
 • Paga mujore bazë 50.000 lekë neto.
 • Bonus mujore sipas performancës.
 • Përfitime të tjera (çmime preferenciale për punonjësit etj)

Kualifikimet

 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit.
 • Të kuptojë dhe të përmbushë kërkesat e klientëve.
 • Pasion mbi produktet e kozmetikës dhe K-Beauty. 
 • Aftësi të përgjithshme matematikore.
 • Komunikim i duhur verbal.
 • Njohuri pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mund të dërgoni CV-në në adresën e mëposhtme të email-it: [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : 0697003020 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Koral Secrets

Shoqëria KORAL SECRETS,është lider në fushën e tregëtimit të produkteve kozmetike koreane. Produkte natyrale dhe organike, pa substanca të dëmshme, me formulime inovative, të kuruara dhe të zgjedhura me përkushtim për përkujdesjen e lëkurës


INFORMACIONE KONTAKTI