Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75926

Asistente Shitje Durres

Durres, Shqipëri 15-04-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-04-2023

---

---


Përshkrimi

Hisense Albania kërkon të punësojë shitëse (femër), të ketë ekserpienca të mëparshme pune në fushën e shitjeve, të ketë aftësi të mira komunikuese, korrekte në oraret e punës dhe shërbimit ndaj klientit, të ketë etikë në punë si dhe të përshtatet me vendin e punës.


Detyrat

 • Të komunikojë dhe t'ju shërbeje klientëve sipas standarteve të kompanisë.
 • Përgjegjësia për mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve në sektorin e saj.
 • Njohje dhe monitorim i stokut të produkteve në sektor.
 • Kupton nevojat e klientëve, duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e tyre.
 • Ndihmon klientët në gjetjen e produkteve për të cilat ata janë të interesuar.
 • Ofron këshilla mbi produktet, të cilat i vijnë në ndihmë Klientit, dhe u përgjigjet me dedikim pyetjeve të tij/saj.
 • Finalizon procesin e shitjeve të produkteve në përputhje me nevojën e Klientit.
 • Në bashkëpunim me Supervizorin kontrollon ekzpozimin dhe angazhohet në sistemimin e stokut në nivelin e kërkuar në raft.
 • Rivendos në vendet e duhura të gjitha produktet të cilat janë zhvendosur prej Klientëve.
 • Detyra të tjera që mund të nevojiten apo kërkohen.

Kualifikimet

 • Të jetë i/e gatshme dhe e aftë për të punuar në grup.
 • Energjik,e dhe të pëlqeje punën në maredhenien me klientin.
 • Eksperienca të mëparshme punësimi përbëjne avantazh por nuk janë të domosdoshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarat luten të na dergojnë një CV në adresën e emailit si dhe të na kontaktojnë në numrin tonë të telefonit.

Email:  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hisense

Hisense Albania është importuesi dhe distributor i vetëm i produkteve Hisense në Shqipëri, me standartet europiane të cilësisë dhe garancisë.

Ne jemi Hisense, një kompani e teknologjisë botërore me një familje të madhe produktesh.