Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-07-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1 ALL
Data e përfundimit
08-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni – Asistent/e Shitjesh tek My Baby shpk – kompani per produkte femijesh,

My Baby shpk eshte ne tregun shqiptar qe ne 2007 dhe eshte importues i produkteve per femije te markes Lorelli dhe Bertoni.

Detyrat

 • Komunikim me klientet egzistues dhe aktivitet per kliente te rinj.
 • Te ndihmoje ne procesin e shitjes: marrja e porosive, stikerimi, organizimi i shperndarjes, berja e faturave.
 • Mbikeqyrja e inventarit.
 • Te kujdeset per faqet instagramit dhe facebook te kompanise.
 • Pergatitja e raporteve te ndryshme ne exel.
 • Te permbushe detyrat nga manaxheri dhe pronarte e kompanise.

Kualifikimet

Duhet te jesh:

 • Rrjedhshem ne Anglisht.
 • Diplome universiteti ne Ekonomi ose ndonje fushe te pershtatshme.
 • Energjik, inovativ dhe proaktiv.
 • Korrekt, i vetë-motivuar dhe i aftë për të punuar me mbikëqyrje të papërfillshme.
 • I afte te punoje me programet MS Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar dergoni aplikimin tuaj ne: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


My Baby Shpk

My Baby Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë