Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brezovice. 

Kompania kerkon te rekrutoje staf ne pozicionin: "Asistente Zyre" ne Departamentin e Informacionit & Operacioneve.

 

Detyrat

 • Asistentja e Zyres menaxhon informacionin e perditshem, telefonin, posten elektronike,pasi informohet tek citofoni hap deren e sigurise si dhe ben shperndarjen e tyre ne departamentet perkatese.
 • Mbajtja e blloqeve te Urdher-Daljeve ne shperndarjen e kancelarise sipas cdo Departamenti dhe hedhja e tyra ne tabele exeli ne menyre sistematike.
 • Organizon pritje e takime sipas porosive te departamenteve perkates dhe titullarin e kompanise.
 • Ndjek problemet me telefon per sektoret e tjere te kompanise brenda dhe jashte rezidences.
 • Kontrollon ne menyre periodike mirembajtjen e fingerprintit.
 • Perpunon raporte te perditeshme per Departamenteve te Ndryshme.   
 • Asistence per punet e dhena nga HR / Menaxheret e Projekteve & Departamenti I Transporteve.
 • Sherbimet postare.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë për Drejtësi, Shkenca Sociale, Ekonomike.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze dhe Italiane.
 • Preferohen kandidate me eksperiencë të ngjashme pune.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punuarit në grup.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të Paketës Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Departamenti i Burimeve Njerezore

Agikons. Sh. P. K

E-mail: [email protected]

Kontakt: 068 40 52 085 / 068 40 16 639

Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selite, Tirane

Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort&rsquo...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".