Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Piu Gel Balcani Shpk

Piu Gel Shpk eshte nje kompani e specializuar ne tregtimin me shumice dhe pakice te mishit dhe frutave dhe perimeve te ngrira, produkte te ngrira peshku, makarona te ngrira gjysem te gatshme, krem te ngrire, embelsira te ngrira, akullore te paketuara, produkte gjysem te gatshme te thata, pasta te thata dhe waffles, margarine, lende te pare per dyqane dhe furra te pasterave, lenda e pare per akullore , vajra dhe yndyrna, çokollate d...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Shyqyri Berxolli, Residence "Inter-Cosat", Njesia Nr.10, Shkalla B
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-04-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Piu’ Gel Balcani Shpk (https://piugelbalcani.al/) nasce alla fine del 2020, società controllata al 100% dalla Piu’ Gel s.r.l. (società Italiana attiva dal 2007 nella distribuzione di prodotti alimentari per il settore Panificazione,Pasticceria,Gelateria ed Horeca (www.piugel.com).

Piu Gel Balcani Shpk  ricerca un Assistente Operativa per il suo Show Room a Tirana.

Detyrat

Principali Responsabilità

 • Accogliere ed indirizzare i visitatori.
 • Gestire posta, chiamate, email e fax in entrata e in uscita:
 • Monitorare, rispondere ed inoltrare la posta elettronica;
 • Coordinare le comunicazioni e i servizi di spedizione/corriere con i fornitori, clienti;
 • Ritirare, smistare e distribuire la posta in arrivo giornalmente;
 • Monitorare e restituire le consegne dei clienti.
 • Creare, mantenere e revisionare fatture, rapporti, promemoria, schede tecniche, ed altri documenti:
 • Condurre ricerche e creare rapporti raccogliendo dati da diversi strumenti e/o trasformarli in documenti;
 • Digitare, correggere bozze, e gestire la corrispondenza;
 • Aggiornare e mantenere le procedure e guide esistenti, così come liste telefoniche, mailing lists ed altre liste di contatti.
 • Archiviare ed organizzare documenti elettronici e cartacei, come email, fatture e altri documenti amministrativi:
 • Convertire documenti cartacei in digitali utilizzando uno scanner;
 • Prestare assistenza durante l'inserimento dati e la manutenzione dei database.
 • Programmare e coordinare riunioni, colloqui, appuntamenti, eventi ed altre attività simili:
 • Interagire con clienti e terzi, riferendo eventuali reclami in modo tempestivo:
 • Seguire e mantenere i rapporti con i clienti;
 • Preparare ed inviare documenti richiesti dai clienti;
 • assicurarsi che i progetti vengano terminati entro le scadenze.
 • Mantenere il coordinamento dell'ufficio e risolvere i problemi amministrativi:
 • Organizzare la riparazione e il mantenimento delle attrezzature d'ufficio;
 • Ordinare i materiali mancanti e mantenere l'inventario, sostituendo e rimpiazzando eventuali attrezzature;
 • Completare le note spese;
 • Assicurarsi che l'area di lavoro sia sempre pulita e in ordine.

Kualifikimet

Attività Quotidiane

 • Assicurarsi che il lavoro si svolga regolarmente.
 • Archiviare ed organizzare documenti cartacei ed elettronici, come email, fatture, resoconti ed altro materiale amministrativo.
 • Gestire tutte le mail, chiamate, fax e posta in entrata e in uscita.
 • Creare e distribuire documenti.
 • Gestire le richieste dei clienti.
 • Eseguire ricerche e fornire informazioni.
 • Programmare riunioni.

Competenze

 • Ottima conoscenza della lingua italiana.
 • Ottima Conoscenza ed utilizzo del Pacchetto Microsoft Office.

Shënime


Gli interessati che si volessero candidare possono mandare il proprio CV (in italiano) tramite uno dei contatti sottostanti:

email: [email protected]

whatsapp: +355693880039


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".