Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-05-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrator te dhenash
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WAN,dege e shoqerise se huaj ; Kompani Italiane që operon në tregun shqiptar për mbi 8 vjet, po kërkon një Back Office Specialist  për t'u përfshirë brenda stafit të saj, në zyrën e Tiranes, për kontrate pune me kohe te plote dhe prespektive afatgjate.

Detyrat

  • Ngarkim te dhenash ne aplikacionet perkatese;
  • Ngarkim i te dhenave qe kane nevoje te perpunohen;  
  • Analize dhe perpunim te dhenash;
  • Kontroll  elektronik i dokumentacionit;
  • Manaxhim dhe arshivim i te dhenave.

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar studimet e larta;  
  • Njohuri te mira te gjuhes italiane;  
  • Njohuri shume te mira te paketes Office (mbi mesataren);
  • Te jete i pergjegjshem dhe i motivuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

cv-te ne adresen: [email protected]  ose [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


WAN

WAN,dege e shoqerise se huaj. Fusha e veprimtarisë: Realizimin e sherbimeve te perpunimit dhe menaxhimit te te dhenave.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë