Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Alpha Bank Albania SH.A

Alpha Bank Albania filloi të operojë në Shqipëri në Janar të vitit 1998 si degë e Alpha Bank A.E., një prej bankave më të mëdha në Greqi, e themeluar në vitin 1879 dhe me një prezencë të rëndësishme në Europën Juglindore, në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Qipro. Fillimisht emri i degës ishte Alpha Credit Bank-Dega Tiranë dhe tanimë është Alpha Bank Albania SH.A. Që prej vitit 1998 dega ka përdorur të njëjtin emër tregtar ALPHA BANK....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Qendra e Biznesit G-Kam. Tirane, Shqiperi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042278545
 • Mobile: 00355694080116

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Gjirokastër, Shqipëri 27-11-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

VACANT POSITION : GJIROKASTRA BRANCH SUPERVISOR

Detyrat

MAIN DUTIES:

 • Ensures appropriate management of the activities of the Branch in order to achieve targets.
 • Ensures timely and adequate products and services’ sale to the targeted clientele.
 • Is responsible for the achievement of Branch objectives set in line with the overall business plan of the Bank.
 • Maintains regular contacts with customers, in order to attract them in a long-term relationship with the Bank.
 • Responsible for developing the relationship with new business customers.
 • Reviews business trends in order to advise customers regarding expected fluctuations.
 • Administrates and supports customer operations.
 • Administrates and supports cash operations.
 • Administrates and supports the payment services and payment instruments.

Kualifikimet

QUALIFICATIONS:

 • University Degree, Preferably in Economics, Finance or Accounting.
 • Master degree is an advantage.
 • Very good knowledge of English language.
 • MS Office Package.
 • Four (4) years of relevant Banking experience
 • Two (2) years of related experience.

COMPETENCES / SKILLS:

 • Excellent communication and interpersonal skills (flexibility, initiative).
 • Excellent organizational and time management skills.
 • Very good analytical thinking and writing skills.
 • Cooperation / Team Spirit

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

The interested Candidates should submit their Curriculum Vitae to this e-mail address: [email protected]

Deadline of application is November 27, 2020.

The application for employment through the aforementioned methods intends the submission of some information to the Bank’s database, comprising elements of your personal data. The Bank guarantees any user that his/her personal data is secured, recorded and  processed by the highest security systems and  in full compliance with the provisions of Law no. 9887, dated 10.03.2008 "On Personal Data Protection" and bylaws issued for its implementation, being used solely internally for recruitment purpose and in full compliance with the user’s intention. For this reason, when applying for employment by filling in the forms and sending the information to the Bank’s database, the user confirms the accuracy of the personal data and declares that is fully aware on the reasons of data processing, thus accepting that the data will be used only for Bank’s internal use in compliance with the application’s purpose for a period of one (1) year and will be automatically deleted after this period. In any case, the Bank provides the user who is applying for employment with the right to have full access on the information submitted and, among other things, guarantees him/her that, through a request addressed to the Bank, he/she can require to access, delete or modify the data provided.

Please note that only applicants selected from the documentation will be invited for an interview.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".