Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72586

Call Center Specialist

Tirane, Shqipëri 28-01-2023 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Përfaqësues Qendre Telefonike

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

28-01-2023

---

---


Përshkrimi

Do you find yourself suitable?


Call Center Specialist

Duties

- Responsible to follow and respect all company and division procedures
- Responsible to reach the daily targets and KPIs for Inbound and Outbound calls
- Support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller
- Use questioning and listening skills that support effective telephone communication
- Use in correct and effective way all internal systems and applications
- Use an effective approach to handle special telephone tasks like call transfers, taking messages, call backs, holds, interruptions, and unintentional disconnects

Skills

- Excellent communication skills
- Strong Negotiation Skills
- Very good knowledge of English
- Knowledge of MS Office package
- Telecommunication awareness
- Available to work in shifts

Experience

- Experience in similar position will be an advantage.

Education

- Bachelor Degree

Interested candidates should apply online through www.albtelecom.al


Deadline of application is 25th November 2022

We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening.HUMAN RESOURCES GROUP


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Albtelecom

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumatorëve, të cilët dëshirojnë të kenë të gjitha shërbimet dhe produktet e telefonisë dhe të internetit të inkorporuara.

Misioni:
Të kombinojmë teknologjinë dhe stilin e jetesës për ta pasuruar dhe lehtësuar jetën e klientëve tanë.

Vizioni:
ALBtelecom do të bëhet zgjedhja e parë për çdo shqiptar, duke harmonizuar besueshmërinë që lartësohet nga marka e tij historike me ofrimin e produkteve inovative dhe eksperiencën më të mirë konsumatore.

Vlerat:
Drejtësi, Inovacion, Orientim drejt Njerëzve, Shkathtësi, Qëndrueshmëri, Reputacion, Punë me Zemër


INFORMACIONE KONTAKTI