Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing Dixhital
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
60000 ALL
Data e përfundimit
10-10-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Sinteza.Digital bazuar ne Tirane, me operacione brenda dhe jashte Shqiperise, ne ndertojme dhe implementojme strategji marketingu efektive dhe te fokusuara ne rezultate per kompani inovative.

Ne kemi aftesite, njohurite dhe ekspertizen per te keshilluar dhe per te realizuar fushata te suksesshme marketingu.

Kerkojme te punesojme njeContent Creator/Copywriter me profilin si meposhte:

Detyrat

Pergjegjesite:

  • Krijim tekstesh reklamuese per produkte dhe sherbime.
  • Koordinim me Designer per ilustrimin e artikujve.
  • Studim ne temat e lidhura me industrine e klienteve per te zhvilluar content.
  • Redaktim i teksteve per te korrigjuar gabime.
  • Krijimi i titujve dhe teksti terheqes per te terhequr vemendjen e audiences.

Kualifikimet

Kualifikimet e nevojshme:

  • Aftesi te shkelqyeshme ne shkrim dhe korrigjim ne Anglisht (Niveli C1-C2 eshte i domosdoshem).
  • Kreativitet. Personalitet unik.
  • Aftesi te mira te punes ne grup. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne 0684027786

Video

Fotografi

Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".