Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78179

Customer Service

Tirane, Shqipëri 19-06-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-06-2023

---

---


Përshkrimi

Përshkrimi

Sinteza Digital është një agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar në 2019.

Me qendër në Tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen.

Ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura për sa i përket Marketingut të Mediave Sociale.

Ne ndjekim marrëdhënie të bazuara në transparencë, këmbëngulje, besim të ndërsjellë dhe integritet me punonjësit tanë, klientët dhe partnerët e tjerë të biznesit.

Shërbimet që ne ofrojmë janë:

 • Marketing & Consultancy;
 • Branding & Design;
 • Social & Website Marketing.

Sinteza ofron pozicionin: Customer Service

Ofron:

 • Trajnim per aplikantet.
 • 8 ore pune ne dite.
 • 5 dite pune ne jave.
 • Respektohen te drejtat e punemarresit sipas ligjeve te parashikuara ne Kodin e Punes.
 • Punohet me kliente te huaj dhe shqiptare.
 • Page e kenaqeshme.
 • Ne punojme qe te krijojme nje ambient pune gjitheperfshires, motivues dhe pozitiv.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

 • Komunikon me klientet nepermjet emaileve.
 • Merr Feedback nga klientet dhe e percjell ate.
 • Suporton klientet per problematikat qe mund te kene ne lidhje me fushaten.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te njohe shume mire gjuhen Angleze (Niveli C2 e mbrojtur)
 • Te njohe shume mire Paketen Microsoft Office.
 • Te kete mbi 1 vit eksperience ne Customer Service ose ne pozicione pune te ngjashme.
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne; [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne +355 69 205 6223

Vendodhja: ETC, kati 12, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other business partners.