Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Sinteza Digital është një agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar në 2019.
Me qendër në Tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen.
Ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura për sa i përket Marketingut të Mediave Sociale.
Ne ndjekim marrëdhënie të bazuara në transparencë, këmbëngulje, besim të ndërsjellë dhe integritet me punonjësit tanë, klientët dhe partnerët e tjerë të biznesit.

Shërbimet që ne ofrojmë janë:

• Marketing & Consultancy
• Branding & Design
• Social & Website Marketing

Sinteza ofron pozicionin: Graphic Designer & Video Editor.Detyrat

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË:

 •  Zhvillim/Propozim kompozime grafike që i përshtaten kërkesës së klientit.
 • Prezantim idesh dhe konceptesh të reja në fushën e designit.
 • Realizim projektesh dhe detyra të caktuara grafike sipas afateve të përcaktuara.
 • Bashkëpunim dhe koordinim i përditshëm me kolegët.
 • Mbledhje dhe Raport me stafin mbi ecurinë dhe realizimin e projekteve sipas afateve të paracaktuara.

.

Kualifikimet

KËRKESAT

 • Të jetë kreativ/e, origjinal/e, me një sens të lartë kreativiteti, vizualiteti dhe artisticiteti.
 • Të jetë i/e apasionuar pas dizajnit dhe risive më të fundit.
 • Të njohë shumë mirë paketën Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effect, Adobe Premier apo programe te ngjashme)
  (Programe të tjera grafike janë plus për kandidatin/en.)
 • Të jetë i/e kujdesshëm/e ndaj detajeve në përmbylljen e një designi/video.
 • Të jetë i/e aftë të punojë me afate të shkurtra dhe të sigurojë përfundimin e projekt-porosive ne datën e kërkuar.
 • Të jetë i/e motivuar nga objektivat dhe detyrat e caktuara.
 • Të jetë fleksibël, entuziast/e, konfident/e.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe të jetë bashkëpunues/e në punën në grup.
 • Të ketë 2-4 vite eksperiencë të ngjashme.
 • Të jetë njohës i mirë i gjuhës së huaj Angleze.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

DOKUMENTACIONI I KËRKUAR

Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë dokumentacionin e mëposhtëm në adresën e e-mail: [email protected] ose Whatsapp ne 355684027786

* CV
* Portofolin me punime të mëparshme.


Duke ju falënderuar për konsideratën tuaj ju njoftojmë se vetëm kandidatet që plotësojnë të gjitha kushtet e sipërpërmendura do te njoftohen për fazat e intervistimit

Video

Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".