Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LIFE

“LIFE” është libraria e parë dedikuar profileve mjekësore, e cila sjell për studentët dhe profesionistët e shëndetësisë në vend botimet më të fundit dhe titujt më të njohur të dalë në qarkullim në vitet e fundit.

Nëse më parë studentët e mjekësisë në Shqipëri por edhe profesionistët e kishin të vështirë, në mos të pamundur të shtinin në dorë vëllime prestigjioze. “LIFE” e ofron tashmë këtë mundësi posaçërisht për ta.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga, Barrikadave, pallati Galeria e Tiranes, nr. 6, (ishkinema 17 Nentori)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: -
  • Mobile: 0696053527

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
000000 ALL
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

LIFE sh.p.k,Shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve informative të abonimit si libra, revista, dhe kurse formimi në fushën mjekësore dhe juridike,Kërkon Faqosës

Përshkrimi i Punës: Zhvillimi i layout/design grafik ku përfshihen tekstet, titujt, fotot dhe design-i i projekteve të ndryshme editoriale (libra, revista, newsletter, faqe publicitare, etj.);
Implementimi i elementëve grafikë, ikonave, imazheve që përbëjnë design-in tipik të karakterit editorial Faqosja

Kualifikimet

Kriteret:

• Preferohen te diplomuarit në fushën e Design-it Editorial.
• Eksperienca të mëparshme pune në këtë fushë (1-2 vjet).
• Njohës shumë i/e mirë e programeve të paketës Adobe, si Indesign (versioni CC ose CS 6), Photoshop, Illustrator etj.
• Njohës shumë i/e mirë i programit Adobe Acrobat për korrigjimin në pdf.
• Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe italiane. (preferohet të ketë punuar në faqosje materialesh italisht).
• Ofrojmë kontratë pune sipas të gjitha ligjeve në fuqi.

Pagesa sipas aftësisë 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV e tyre në gjuhën italiane në adresën e e-mail: [email protected]

Facebook: LIFE Sh.p.k.
Instagram: lifeshpk
LinkedIn: LIFE shpk
Web: www.life.com.al
Cel. : 0696053528


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë