Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Barrister Albania

Kompania Barrister është një kompani e cila operon në fushën e shërbimeve, ku midis të tjerash, mbulon fushën e hardware dhe software, për kompjutera dhe printera. Barrister operon në të gjithë territorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe një pjesë të Kanadasë duke shërbyer për operatorë të rëndësishëm në fushën e High-Tech si Xerox dhe HP.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Franga Bardhi, prane Planet Computers, ish zyrat e Lufthansa.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355692867914

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 52688 Dispatcher

Tjeter
Tirane, Shqipëri 21-04-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shifts Central USA time with one hour break:
Persons required to work Monday through Friday 8 am-5 pm CST (15:00-00:00 Al time)
Persons required to work Monday through Friday 9 am-6 pm CST(16:00-01:00 Al time)
    
Job Responsibilities:   
Advise the technician scope of work, tools needed, date and time of the call, and include any site-specific information.
Ensure technicians have all the documentation needed to successfully complete the service call.
Contact end-user to set and confirm appointments for multiple projects.
Complete all work as assigned on a daily basis; follow up as needed.
Meet project deadlines.  
Identify and escalate any issues to management immediately to ensure commitment to customers is met.
    
Tirana office +355 69 28 67 914 
Email: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".