Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a është shoqëria e tretë private e hapur në tregun e sigurimeve. Ajo është liçencuar për zhvillimin e aktivitetit në fushën e sigurimeve me lejen zyrtare të Komisionit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve (tashmë Autoriteti Mbikqyrës Financiare ) në muajin Maj 2001. Sipas kërkesave ligjore të asaj periudhe, shoqëria u krijua me kapital fillestar 100.000.000 lekë, kapital ky i konsiderueshëm i cili i d...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Themistokli Germenji", Nr.3/1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Shkodër , Shqipëri 19-06-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Drejtor Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Atlantik sh.a  shpall vakant pozicionin Drejtor për produktet vullnetare/ dega Shkodër.

Detyrat

 • Organizon takime individuale ose në grup me biznese dhe individë për të ofruar shitjen e produkteve të sigurimit me fokus ato vullnetare
 • Ndihmon në rritjen e shitjeve për produktet  vullnetare
 • Te ketë nje rreth te gjerë njohjesh dhe kontaktesh të cilat mund ti përdorë në funksion të pozicionit të punës
 • Të tregojë angazhim për të ruajtur dhe përforcuar rëndësinë e qytetit të Shkodrës në fushën e sigurimeve Varet nga Drejtori i Përgjithshëm, zbaton detyrat e caktuara dhe raporton për realizimin e tyre
 • Jep kontributin e tij për realizimin e planit financiar të miratuar
 • Për cdo shitje të realizuar përfiton dhe komisionet përkatëse

Kualifikimet

Edukimi: 

 • Të zotërojë diplomë të arsimit të lartë. Specializime të ndryshme përbëjnë avantazh.
 • Preferohet të ketë punuar ne fushën e sigurimeve ose në sektorin bankar

Aftësi të tjera:

 • Të ketë eksperiencë në shitje.
 • Të njohë teknikat e shitjes dhe të ketë aftësi negociuese shumë të mira
 • Njohuri të mira kompjuterike veçanërisht paketa Microsoft (Excel).
 • Aftësi shumë të mira organizative dhe koordinuese.
 • Të ketë iniciativë, të jetë komunikues, të jetë korrekt, i besueshëm, të punojë mire në grup dhe nën stres.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyrat e aplikimit : Të gjithë personat e interesuar janë të lutur të paraqesin CV-në në adresën [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".