Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81599

Drejtor ShitjeshDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Drejtor Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-10-2023

---

---


Përshkrimi

KMY eshte ne kerkim te pozicionit Drejtor Shitjesh,per Tiranen dhe rrethet Elbasan,Korce,Berat,Sarande.


Detyrat

 • Komunikon, raporton dhe informon lidhur me tregun dhe konkurrencën;
 • Analizon dhe kontrollon punën ditore të te agjenteve  dhe supervizoreve te shitjes;
 • Siguron suksesin dhe përmbushjen e detyrave të shitjes si dhe të pagesave;
 • Jep kontributin e tij në hartimin e manovrave/incentivave që aktivizojnë shitjet duke shpenzuar një kohë të konsiderueshme në terren;
 • Menaxhon marrdhenien me klientin duke u siguruar qe ky i fundit te permbushë te gjitha pritshmerite e tij;
 • Siguron raporte të sakta mbi: ecurinë periodike të praktikave të shitjes, përfshi dhe performancen individuale të agjentëve të shitjes, trendin e sjelljes konsumatore, kërkesa konsumatore te identifikueshme gjatë praktikave te shitjes;
 • Arrin objektivat e departamentit përmes planifikimit efektiv, vendosjes së objektivave sfiduese të shitjeve, analizimit të të dhënave mbi performancën e kaluar dhe parashikimit të performancës së ardhshme;
 • Është përgjegjës për motivimin e skuadrës së shitjeve, përmirësimin e performancës së tyre, si dhe luan rol të rëndësishëm në punësimin dhe trajnimin e anëtarëve të rinj të skuadrës;

Kualifikimet

 • Patente klasi B.
 • Bashkepunim ne grup.
 • Diplome ne menaxhim biznesi ose ne fusha te ngjashme.
 • Preferohet me eksperience ne 2-3 vite.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV-te duhet te dergohen ne adresen e emailit: [email protected] ose kontaktoni ne numrin : 0689027049


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kmy.al


KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te te gjitha mallrave ushqimore, industriale dhe tregtim i tyre me shumice e pakice.Import-eksport te mishit, peshkut, bulmetit dhe nenprpdukteve te tyre.Import-eksport te kafsheve te gjalla te te gjithja llojeve.Import-eksport te te gjiha llojeve te makinerive qe kane te bejne me transportin, perpunimin dhe shitjen e prodhimeve ushqimore dhe industriale.


INFORMACIONE KONTAKTI