Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comFier , Lushnje, Shqipëri 19-10-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arketar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA shpk, e krijuar mbi 29 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vend.
Me fabrikë në Lushnje, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, dhe prezente në të gjithë Shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin.

Aktualisht, per zyrat e Lushnje kërkon të punësojë një Ekonomist/e Junior (Arketare).

Detyrat

 • Raporton ne lidhje me gjendjen kontabel te linjave te shitjes.
 • Manaxhon riskun e likuiditeti te linave dhe sigurohet që ato të mbahen në nivele te pershtatshme
 • Raportim dhe rakordim periodik.
 • Detyra te tjera qe i caktohen ne lidhje te drejteperdrejte me pozicionin.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Ekonomi/Finance
 • Eksperiencë ne kete fushe eshte nje avantazh.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi në të folur dhe të shkruar.
 • Aftësi për të punuar e pavarur dhe të marrë vendime nën stres.
 • Njohuri të sistemit financiar MICROSOFT NAVISION NAV dhe sisteme të ngjashme financiare
 • Njohuri te gjuhes Angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

*Per punonjesit nga qyteti i Lushnjes ose i Fierit transporti mbulohet nga kompania.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje CV të detajuar tek zyrat qëndrore të Lufra ose nëpërmjet e-mailit: [email protected]

LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".