Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Ekonomist/ e ne kantier Kamze.

Detyrat

 • Regjistrimi i faturave tatimore, si dhe kontabilizimi i saktë i tyre në programin Financa 5;
 • Mbajtja e veprimeve të arkës;
 • Regjistrimi i veprimtarive të magazinës, rakordimi në lidhje me lëvizjet e artikujve, materialeve dhe inventarit;
 • Përgatitja e raporteve mbi aktivitetin e punës në kantier;
 • Përgatitja në mënyrë periodike e raporteve financiare mbi detyrat e ngarkuara;
 • Çdo detyrë tjetër që mund t'i jepen nga Eprori.  

Kualifikimet

 • Të jenë diplomuar në Fakultetin e Ekonomise;
 • Të kenë eksperiencë pune minimalisht 3 vjet si ekonomist; 
 • Të kenë njohuri të gjuhës angleze;
 • Të zotërojnë njohuri të paketës Microsoft Office (veçanerisht me Excel-in) dhe programin Financa 5;
 • Të jenë serioz dhe i përgjegjshëm në punë;
 • Të jenë i saktë në detyrat që i ngarkohen dhe të aftë për të punuar në grup;
 • Preferohet të kenë njohuri mbi pjesët e kembimit të makinerive. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-n e tyre me foto në adresën e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Gjoka Konstruksion Sh.A

Kompani Ndertimi e fokususuar ne: Infrastrukture rrugore Ndertim Hidrocentralesh Ndertim Tunelesh Ndertim Urash Rezidenca Banimi Prodhim Asfalti Prodhim Betoni Dhe Sherbime

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë