Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
20-10-2022
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore.
Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit.

Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershëm në biznes.

Aktualisht kompania jonë në zgjerim, po kërkon të punësojë punonjës në pozicionin Ekonomist/e në market.

Detyrat

Përgjegjësitë e pozicionit:

 • Siguron regjistrimin e saktë të gjithë veprimeve që kanë të bëjnë me faturat e shitjeve në programin Financa 5 në afatet dhe cilësinë e kërkuar ;
 • Kryen veprimin kontabel për arkëtimin e xhiros ditore në sistemin Financa 5 dhe kontrollon në mënyrë të përditshme mbylljet e kasave dhe rakordimin e CASH-it me regjistrimet në sistem ;
 • Përgatit dhe kuadron Librin e shitjeve të Dyqanit përkatës si dhe regjistron faturat në Financa 5 në kartelat përkatëse ;
 • Mbikqyrë dhe udhëzon kasieret e supermarketit për veprime që duhet të kryejnë në lidhje me mbylljet dhe rakordimin e kasave dhe Cash-it fizik si dhe për cdo detaj tjetër në lidhje me veprimet qe kryhet ne kasen fiskale ;
 • Të bëjë kontrollin e Transfertave të mbetura pezull që i perkasin dyqanit (Transferta ne hyrje dhe Dalje) dhe informon cdo tre ditë Menaxherin e Supermarketit përkates duke i dorëzuar dhe Listen e Transfertave pezull.
 • Detyra të tjera të ngarkuara në funksion të rolit.

Kualifikimet

Kriteret dhe aftësitë e kërkuara:

-          Edukimi: Arsimi i lartë, profili Ekonomik/Finance;

-          Eksperiencat e punës: Minimum 1 vjet përvoje pune në pozicion të ngjashëm;

-          Kualifikime të tjera:

 • Njohuri të sistemit Financa 5 ;
 • Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point) ;
 • Metodik dhe i organizuar ;
 • Ndershmëri dhe integritet ;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.


Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit[email protected] brenda datës 15.10.2022

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group e specializuar ne sektorin ushqimor. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Dritan Hoxha", Mbrapa Godinës "Tendenc 3A", Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697006528

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".