Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-06-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekonomist Magazine

Detyrat

 • Proceson te gjitha hyrjet dhe daljet e artikujve ne magazine ne perputhje me rregullat dhe procedurat e kompanise dhe konform dokumentacionit perkates;
 • Siguron qe magazina te perdoret ekskluzivisht per ruajtjen e inventarit, me akses te kufizuar;
 • Ben verifikimet perkatese te mallrave per cilesine dhe sasine se bashku me dokumentacionin respektiv;
 • Ben etiketimin e artikujve ne perputhje me procedurat e kompanise;
 • Ben regjistrimin e Flete-Hyrjeve dhe Flete-Daljeve ne menyre kronologjike neSistemin Financiar..
 • Ben te mundur qe standardet e sigurise zbatohen per ruajtjen e inventareve, duke marre ne konsiderate kerkesat teknike dhe teknologjike te materialeve;
 • Asiston ne procesin e Nxjerrjes Jashte Perdorimit dhe perditeson regjistrat e inventarit dhe kartelat e artikujve perkates qe aprovohen per te dale jashte perdorimit;
 • Asiston ne procesin e inventarit fizik te magazinave duke i vene ne dispozicion komisionit te gjithe informacionin dhe facilitetet e nevojshme;
 • Merr masa per te siguruar ruajtje te sigurt te artikujve, duke perfshire masat kunder humbjes apo vjedhjes;
 • Dorezon ne menyre periodike informacionin Pergjegjesit te Magazines;
 • Raporton per mallrat e demtuara dhe mallrat me qarkullim te ngadalshem.

Kualifikimet

 • Edukimi: Ekonomik, Administrim Biznesi Gjuhe te huaja: Anglisht, – nivel mesatar
 • Njohuri kompjuterike: Paketa Office, njohuri ne programe financiare.
 • Preferohet njohja e sistemit Financa 5 ose Alpha.
 • Eksperienca e kerkuar: Mbi 2 vjet eksperience ne pozicion te ngjashem.
 • Preferohet eksperience ne kompani ndertimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online".  Afati i fundit i aplikimit eshte data 25 Qershor 2021, ora 17:00.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Te gjithe aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 te vendosur nga Parlamenti i Shqiperise mbi "Mbrojtjen e te dhenave personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë