Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALBSTEEL

ALBSTEEL eshte kompania me e madhe vendase & ne rajon ne sektorin e prodhimit dhe tregetimit te produkteve metalike si llamarina, profile tubolare, profile çeliku, konktruskione etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 10-02-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania jone Albsteel, e cila e kryen aktivitetin e saj ne prodhimin & tregetimin e produkteve te celikut kerkon te punesoje nje person ne pozicionin :

Ekonomist/e

 

Detyrat

 • Ekonomisti/ja do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet e regjistrimit, kontabilizimit, inventarizimit dhe te faturimit.
 • Regjistrimin e pagesave nga klientët dhe furnitorët në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania ne sistemin financiar elektronik te perdorur.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë në një nga degët e Fakultetit Ekonomik;
 • Minimum 2 vjet përvojë pune në sektorin privat;
 • Letra reference nga punëdhënësit e mëparshëm nëse ka pasur;
 • Njohuri të sistemeve të përdorur në Administrimin Financiar;
 • Njohuri të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Preferohet mosha jo më shumë se 35 vjeç;
 • Aftësi të mira analitike dhe komunikuese;
 • Të jetë korrekt dhe i/e disiplinuar në menaxhimin e dokumentacionit;
 • Aftësi të mira organizative;
 • I/e aftë të bashkëpunojë në grup;
 • Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës;
 • Të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia;
 • Të përshtatet lehtësisht me ritmin e zhvillimit të kompanisë;
 • Të ruaj konfidencialitetin dhe të ketë etikë të lartë profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne nepermjet postes elektronike [email protected]  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".