Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare 3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
01-10-2022

Përshkrimi

AUTO START GROUP ASG oforn vend pune te lire per : Ekonomiste

Detyrat

DETYRAT

• Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura.
• Menaxhimi i arkes.
• Rregjistrimi i veprimeve të magazines.
• Rakordim dhe kontroll I llogarive të likujditetit, ndjekja e problematikave të likujditetit deri në zgjidhje
• Pagesa furnitorë të brendshëm dhe të huaj nëpërmjet e-banking.
• Zbatim i detyrave të tjera financiare të caktuara nga eprori si dhe suportimin e zyrës në raste që lind 
   nevoja.

Kualifikimet

KUALIFIKIMET

• Të jetë korrekte dhe e disiplinuar në menaxhimin e dokumentacionit .
• Aftësi të mira organizative.
• Te dije te punoje ne grup.
• Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
• Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
• Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
• Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.
• Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected] ose te kontaktojne ne numrin : +355 68 206 4618

 

AUTO START GROUP SPORT SELECT

ASG Group është një nga lideret e tregut shqiptar në fushën e pjesëve të këmbimit. Produktet tona përfaqësojnë cilësi të lartë dhe origjine evropiane, ato gjenden në te gjithë territorin e Shqipërisë, duke krijuar një imazh pozitiv rreth shoqërise sonë. ASG Group ka investuar dhe vazhdon të investojë në rritjen...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".