Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74054

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 16-02-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Po

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-02-2023

---

1


Përshkrimi

Klik Ekspo Group & Tirana International Fair, UFI Member / Organizata Boterore e Panaireve dhe Ekspozitave, operon qe ne 1994 ne organizimin e Eventeve, Festivaleve, Kongreseve, Ekspozitave dhe Panaireve Nderkombetare.

Jemi ne kerkim te nje figure te re si Ekonomiste, me kohe te plote, prane zyrave te kompanise


Detyrat

 • Të regjistrojë dhe ndjekë transaksionet financiare te perditshme te kompanise;
 • Të përpunojë, analizojë dhe raportojë të dhënat financiare;
 • Të hartojë raporte periodike;
 • Te ndjekë marredheniet me burimet njerëzore;
 • Te njohë sistemin e fiskalizimit te faturave;
 • Të ndjekë pagesat dhe marrëdheniet financiare me klientet, furnitorët, palët e treta;
 • Te ndjeke pagesat dhe detyrimet tatimore, marredheniet me bankat;
 • Te kete njohuri mbi Inventarizimin/magazimin e produkteve;
 • Te pergatise parashikime financiare, cashflows, etj, per kompanine apo projekte te veçanta;
 • Te ndjeke raportet me studiot Audituese;

Kualifikimet

 • Të ketë të paktën 3 vjet punë aktive në pozicionin e Ekonomiste;
 • Të ketë pervoje në manaxhimin e projekteve dhe raportimeve financiare;
 • Aftësi shumë të mira kompjuterike;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi verbal dhe me shkrim;
 • Gjuhët e huaja: Anglisht (gjuhe e dyte do te perbeje prioritet);
 • Trajnimet profesionale të certifikuara përbëjnë prioritet.
 • Të ketë njohuri të përgjithshme të ligjeve fiskale, taksave dhe detyrimeve (prioritet nëse ka trajnime të posaçme të certifikuara);

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Menyrat e Aplikimit:

Te interesuarit te dergojne Cv ne : [email protected]

 • CV duhet te shoqerohet patjeter me nje Leter Motivimi.
 • CV duhet te shoqerohet patjeter me Leter Reference.
 • CV duhet te permbaje Foto.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klik Ekspo Group

Panaire Nderkombetare, Evente, Festivale, Kongrese etj


INFORMACIONE KONTAKTI