Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74113

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

23-01-2023

10


Përshkrimi

Pejo 2018 sh.p.k esht nje kompani distribucioni i produkteve ushqimore e cila operon ne treg qe nga viti 2000.

Kerkohet te punesohet; Ekonomiste/Financiere


Detyrat

 • Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura.
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve.
 • Kontrolli detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara.
 • Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet.
 • Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve. Plotesimi i urdhërpagesave.
 • Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
 • Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 3 vjet.
 • Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0 & Paketen office.
 • Saktesi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të bashkepunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
 • Te jetë etike në marëdhenie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë në adresën:  [email protected]

Do të njoftohen për intervistë vetëm aplikantët e përzgjedhur.

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Pejo

Pejo 2018 shpk