Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78255

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Medicamenta shpk kërkon te punesoje Ekonomiste.

Ofrojmë:

 • Një pozicion të rëndesishëm në një kompani me një histori të gjatë suksesi prej 20 vitesh ne tregun vendas ne fushen farmaceutike.
 • Një ambient pune stimulues dhe dinamik, me mundësi konkrete për rritje profesionale .
 • Paketë ekonomike interesante në bazë të eksperiencës dhe kompetencave .

 


Detyrat

Detyrat kryesore që do të kryhen:

 • Emetimi dhe rregjistrimi i faturave (shitje dhe blerje)
 • Rregjistrime dhe kuadrime (arka/banka)
 • Përpunimi dhe kontrolli i të dhënave të kontabilitetit.
 • Rakordimet e klientëve dhe furnitorëve

Kualifikimet

Kriteret bazë që duhet të plotësojnë kandidatët për këte pozicion janë:

 • Të jenë të diplomuar në Shkencat Ekonomike.
 • Njohuri të mira të programeve financiare dhe të kontabilitetit (përbën avantazh Bilanc).
 • Të kenë aftësi për zgjidhjen e problemeve (problem solving) dhe punën në grup.
 • Të kenë njohuri të gjuhës angleze.
 • Të kenë aftësi të mira analitike.
 • Njohje shumë e mirë e paketës Office.
 • Të kenë jo më pak se 2 vjet eksperiencë në të njëjtin rol në kompani të strukturuara.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV-ja duhet të dërgohet në [email protected] ose ne numrin tone te kontaktit 0676073926

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Medicamenta

Medicamenta eshte nje kompani e specializuar ne distribucionin e materialeve mjekesore, aparatura, medikamente, produkte lidhur me mjekesine estetike si dhe produkte dermo-kozmetike.


INFORMACIONE KONTAKTI