Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-10-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend pune per Ekonomiste / Asistente Ekonomiste  

EMC Engineering Maintenance Center Shpk, eshte nje kompani me Qender ne Durres e cila nder te tjera ofron sherbimet e Mirembajtjes dhe Riparimit ne Fushen Industriale, Portuale dhe te Logjistikes ne Shqiperi. EMC eshte perfaqesuese Zyrtare e Kompanive Gjermane LINDE Material Handling GmbH, HANSA-FLEX AG dhe HOPPECKE Batterien GmbH & Co. KG.

Detyrat

Pershkrimi i Punes / Detyrat:

 • Asistence direkte e drejtuesit te sektorit te Finances;
 • Kryerja e procedurave te kontabilitetit;
 • Pergatitja e Faturave dhe administrimi i procesit te faturimit;
 • Raportet dhe procedurat e blerjeve dhe hyrjeve te materialve ne Magazine;
 • Raportet dhe procedurat e daljeve te Materialeve nga Magazina;
 • Kontroll i Magazines dhe asistence ne Menaxhimin e saj.

Kualifikimet

Kriteret / Kualifikimet:

 • Arsim i larte Ekonomi / Finance;
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunimi ne grup;
 • Njohuri te mira te gjuhes Angleze;
 • Njohuri te mira MO (Word, Excel, Outlook etj.);
 • Preferohet Vendbanimi ne Rrethin e Durresit;
 • Patente Klasi B;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interEsuarit jane te lutur ten a kontaktojne ose te dergojne CV-ne e tyre ne adresen tone te Emailit.

Email: [email protected]

Engineering Maintenance Center Shpk

Rr. Vath Turja 101, Rrashbull

2021 Durres Albania www.emc.com.al

Engineering Maintenance Center Shpk

EMC is a company owned and managed by a group of highly qualified managers who are guiding competent and resourceful staff rendering best practice services in the fields of equipment sales, consultancy, engineering projects, repair and maintenance activities. EMC is committed to working enthusiastically with its clients to achieve cost effective and sustainable solutions. EMC has defined and set clear targets for the performance...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Vath Turja 101, Rrashbull
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 00355692055661

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".