Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Real Deal

Kompania “Real Deal” Real Deal është kompania imobiliare me profesionale dhe më dinamike në tregun Shqiptar. Ne e nisëm këtë kompani duke parë mungesën e një shërbimi cilësor në tregun Imobiliar. Agjentet tanë shquhen për qasjen serioze dhe për ndjeshmërinë ndaj klientit në momentin e shitjes apo blerjes së një prone. Çdo pronë që trajtohen nga kompania jonë merr vemendjen e duhur dhe pronari informohet për të gjitha zhvillimet....

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-02-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ndërmjetsuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekspert Pronash, 1000 - 3000 Euro Në Muaj  

- Je zhgenjyer me punen qe ben dhe deshiron nje ndryshim te madh?

- Ke provuar disa pune por asnjera nuk te permbush profesionalisht?

- Je ne kerkim te nje kariere qe te rrit dhe te shperblen financiarisht?  

Real Deal eshte zgjidhja ideale per ty.

 • Ne preferojme njerez qe kane pervoje ne industrine e pronave si p.sh vleresues pronash apo Inxhinier Ndertimi, por jemi te hapur edhe per individe qe kane pervoja te meparshme profesionale ne fushat e menaxhimit, marketingut, shitjes dhe negocimit.
 • Shumica e individeve qe i bashkohen industrise sone nuk kane pasur eksperinca te meparshme ne kete industri ndaj ndjehu i lire te aplikosh.
 • Profesioni i ekspertit te pronave eshte nga me elitaret ne bote dhe kushdo qe e perveteson zgjidh jeten e vet perfundimisht.
 • E rendesishme eshte qe te jesh ambicioz dhe te kesh deshire per te mesuar aftesi te reja.

 

Detyrat

Roli i punes perfshin detyrat e meposhtme:  

 • Kontaktim i rregullt me klientet qe kane per te blere apo shitur nje prone;
 • Vleresim i detajuar i prones dhe marrje e te dhenave si foto dhe dokumenta ;
 • Percjellja e informacionit tek departamenti i Merketingut per reklamimin e pronave ;
 • Prezantimi i pronave tek klientet e interesuar dhe marrja e ofertave nga palet ;
 • Ndihma e shitesit dhe bleresit per te negocuar nje çmim te pranuar nga palet;
 • Shoqerimi i paleve tek noteri per nenshkrimin e kontrates finale te shitjes.

Kualifikimet

Kandidatet duhet te:   

 • Te kene mbaruar shkollen e larte nivel Bachelor;
 • Te kene pasur pervoja te meparshme pune ;
 • Te jene te komunikueshem dhe te prezantueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergo CV-ne tende tani ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".