Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-05-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-05-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Alkanel Automation operon ne fushen e riparimit ,projektimit dhe ndertimit te makinerive industriale te paketimit te formateve dhe produkteve te ndryshme.
Kompania kerkon te punesoje nje person me arsim te mesem profesional ne fushen e elektromekanikes. Kompania ofron trajnime ne fushen elektrike dhe mekanike per ndertimin, funksionimin dhe riparimin e makinerive industriale te paketimit.

Pozicioni i punes: Elektromekanik

 

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Te riparoje difekte elektrike
 • Te riparoje difekte mekanike
 • Te montoje makineri industriale nga ana mekanike
 • Te montoje dhe asembloje kuadrin elektrike te makinerive te paketimit.
 • Te jete i gatshem te punoje edhe jashte Shqiperise.

Kualifikimet

Njohurite dhe aftesite:

 • Arsim te mesem profesional elektomekanik
 • Certifikata ne fushen mekanike dhe elektrike perbejne avantazh
 • Te jete ne gjendje te lexoje skemat elektrike te makinerive industriale.
 • Te kete patente per drejtim mjeti.
 • Te kete pashaporte.
 • Eksperienca te meparshme.
 • Preferohet me eksperienca te meparshme ne fushen e makinerive industriale.
 • Pranohen edhe kandidate pa eksperience meqenese kompania zvillon trajnime ne ambjentet e saj

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Alkanel Automation Shpk

Alkanel Automation Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Astir
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë