Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-10-2020 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Informatike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Our company is looking for a JavaScript Developer who is motivated to combine the art of design with the art of programming.

Detyrat

 • Responsibilities will include implementing visual elements and their behaviors with user interactions.
 • You will work with both front-end and back-end web developers to build all client-side logic.
 • You will also be bridging the gap between the visual elements and the server-side infrastructure, taking an active role on both sides, and defining how the application looks and functions.
 • You will be personally involved in meetings with customers and will support the Project Manager in the technical management of the project.
 • You will be asked to analyze the feasibility of new projects or new functionalities and to make any estimates of time and costs in collaboration with the reference project
  manager and with the other teams involved.
 • You can propose, evaluate and adopt new technologies to maximize the efficiency of development.

Kualifikimet

 • Previous experience working as a React.js Developer.
 • In-depth knowledge of JavaScript, CSS, HTML and front-end languages.
 • Good knowledge of REACT tools including React.js, Webpack, Redux.
 • Excellent knowledge of the BOOTSTRAP framework
 • Experience with user interface design.
 • Experience with browser-based debugging and performance testing software.
 • Good knowledge of version control systems: GIT
 • CSS compiler knowledge (E.g., Sass, LESS)
 • Good predisposition to writing tested and maintainable code
 • Attitude to teamwork, knowledge sharing and collaboration
 • Interest in knowledge development and innovation
 • Written and spoken English

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nice to have:

 • Knowledge Directus CMS/API;   
 • Knowledge of containers (docker);
 • Knowledge of the Italian language will be a Plus.  

We look forward to your aplications on the both of the following:
[email protected]        
[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".