Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 49971 Farmaciste

Farmacist
Tirane, Shqipëri 12-12-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Farmacist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit "Do It Yourself" në Shqipëri. i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë: Farmaciste

Qëllimi i Pozicionit: Siguron asistencë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj Klientëve.

Detyrat

  • Mirëpret me etikë të lartë profesionale cdo Klient që interesohet për produktet e departamentit.
  • Ofron asistencë ndaj Klientit për shitjen e produkteve farmaceutike.
  • Kontrollon cilesinë dhe cmimet e ilaceve.

Kualifikimet

Edukimi:   Diplomuar ne degën Farmaci.
Eksperiencë pune:. Minimumi 2 vjet eksperiencë pune në të njëjtin profil
Aftësite:.

  • Të jetë e aftë për të punuar ne grup.
  • Aftësi për të punuar nën presion.
  • Të jetë e aftë për të mbajtur sjellje të mirë e profesionale me klientët.

Aftesi te tjera:  

  • Njohuri të mira të gjuhës angleze.
  • Njohuri të mira të aplikimeve të Microsoft Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
1. Me e-mail: [email protected]
2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".