Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83885

Faturiste Shitjeje Durres

Durres, Shqipëri 14-12-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

14-12-2023

---

1


Përshkrimi

ALBSTEEL është kompania me e madhe vendase & në rajon në sektorin e prodhimit dhe tregëtimit të produkteve metalike si llamarina, profile tubolare, profile çeliku, konktruskione etj.
Shoqëria "ALBSTEEL" sh.p.k kërkon të punësojë: Faturiste Shitjeje - Durrës


Detyrat

  • Regjistron faturat e shitjeve të fiskalizuara;
  • Bashkëpunon ngushtësisht me stafin e shitjes për specifikat e porosive;
  • Bashkëpunon ngushtësisht me stafin e magazinës (porosi, transport, faturim).

Kualifikimet

  • Eksperiencë 0- 2 vite punë;
  • Nuk është kriter i domosdoshëm kualifikimi në një nga Degët e Fakultetit Ekonomik;
  • Të karakterizohet nga etikë e larte profesionale dhe integriteti i lartë;
  • Aftësi për të ndërtuar raport bashkëpunimi efikas me bashkëpunëtorët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV ose profilin tuaj ne [email protected] ose ne numrin e telefonit +355 68 200 9788


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALBSTEEL

ALBSTEEL eshte kompania me e madhe vendase & ne rajon ne sektorin e prodhimit dhe tregetimit te produkteve metalike si llamarina, profile tubolare, profile çeliku, konktruskione etj.


INFORMACIONE KONTAKTI