Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albtelecom

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumator...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Albanian Telecommunication Center, Autostrada Tirane - Durres, Km7, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542291690
 • Mobile: +355672061741

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-11-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Our Company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team. You are invited to apply for the following position:
Field Maintenance Technician
Purpose of Position: Maintenance of power and cooling equipment's in Mobile Sites                         

Detyrat

Main Task

 • Maintenance of  Power Lines, Generators Rectifiers, Battery Banks, Air Conditioners, Voltage Regulators ATS panels and Distribution panels;
 • To be available 24h/7d on-call.
 • To be flexible, high response and a front line responder for hands-on electrical and mechanical equipment troubleshooting.
 • Perform standby 24/7 in case needed; Maintain safe work environment by following codes, standards and legal regulations;
 • Coordinates tasks, cooperate closely with other teams and support other teams when needed;
 • Support sites with portable generators in long power interruptions;
 • Installation for LV Power Lines, rectifiers, batteries and voltage regulators; 

Kualifikimet

Skills

 • Very good command of mechanical and electrical hand tools, able to work on heights, good skills of the technical and operational capabilities;
 • Good Knowledge of MS office applications; Intermediate knowledge of English language;
 • Team Work, Positive Attitude, Solution oriented, and Effective communication skills, Self-motivated.
 • Multitasking, able to work under pressure;
 • Valid driver's license;  

Experience

 • Similar role and be able to demonstrates knowledge and understanding of relevant legislation and apply it in the workplace;  
 • Education High School Diploma or higher level;

Interested candidates should apply through www.albtelecom.al   

Deadline of application is November 30th, 2020  

We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening  HUMAN RESOURCES AND ADMINISTRATIVE AFFAIRS DEPARTMENT


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".