Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70747 Financier

Financier
Tirane, Shqipëri 17-10-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Nen mbikeqyrjen e CFO perpilon, kontrollon dhe regjistron te gjitha faturat e shitjes dhe blerjes ne Restorantet Ulliri. Kujdeset qe te gjitha keto fatura te hidhen ne sistemin Financa 5 dhe te rakordohen me sistemin Self-Care.

Detyrat

 • Rregjistrimi i faturave te blerjes te produkteve dhe shpenzimeve te ndara me departamente dhe lista;
 • Kontrolli i Shitjeve ditore midis printerave fiskal dhe Sistemit Financiar;
 • Mbyllja e arketimeve ditore per te dy restorantet referuar xhiros ditore dhe pagesave te ndryshme;
 • Raportimi mujor te CFO i gjendjeve te arkave me komentet perkatese;
 • Rakordim mujor me palet e treta dhe ndjekja e arketimeve te tyre referuar termave te pagesave;
 • Faturimi ditor dhe mujor i paleve te treta mbi sherbimet e ofruara referuar kontratave;
 • Inventarizimi mujor i produkteve te gatshme dhe materialeve te para sipas lokacioneve perkatese;
 • Evidentimi i diferencave te inventarit kontabel-fizik dhe konsultimi i tyre paraprak me manaxheret perkates;
 • Zbardhja e inventarit dhe pregatitja e raporteve te kerkuara nga manaxhimi;
 • Ndjekja e mbylljeve ne sistem te FD-FH, arketimeve, faturimeve si dhe blerjeve para startimit te inventarit;
 • Perpilimi i recepturave ekzistuese si dhe update i tyre me sistemin Financa 5;
 • Update te cmimeve te shitjes se produkteve ne sistem pas konfirmimeve perkatese;
 • Regjistrimi i recepturave te reja ne sistem si dhe konfirmimi me manaxheret per startimin e shitjeve te tyre;
 • Kontroll mujor mbi PV e hedhjeve te produkteve per ndjekjen e konfirmimeve te personave pergjegjes;
 • Ndjekja e parapagimeve te dhena si raportimi mujor sipas furnitoreve;
 • Shperndarja e shpenzimeve ne kohe dhe provigjionimi mujor i tyre si dhe raportim mujor.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta në fushën e Financës ose Administrim Biznesit;
 • Të ketë njohuri të paketës Office;
 • Të ketë njohuri të Financa 5;
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi;
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit:

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike [email protected]

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per “Mbrojtjen e te Dhenave Personale”.

Nona shpk

We are an Albanian company, situated on the most prestigious Shopping Centers in Tirana, offering food and beverages. The company was established in the 2006 with the passion and experience of a wide team, which has been increased year by year. The company has in total a number of 150 employees, with a total turnover of €3,400,000, located in an 1,350 sq.m area.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".