Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75875

Financier

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

---

---


Përshkrimi

Vitapur, rrjeti Slloven prezent në të gjithë Europën me 65 dyqane, po kërkon të punësojë; Financier


Detyrat

  • Të mbyllë veprimet ditore;
  • Rakordim arke dhe dokumentacioni me dyqanet
  • Të hedhë në sistem hyrjen e importeve
  • Të dijë të perdorë Financa 5
  • Të ketë informacion mbi realizimin e inventareve dhe zbardhjen e tyre

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojne CV-të e tyre në adresën e email-it; [email protected]

Ose në numrin e telefonit; 067 602 8932


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Abita shpk

ABITA...vendi ku do të gjeni gjithçka që ju duhet për ta bërë shtëpinë tuaj më të ëmbël, për një kuzhinë plot stil me porcelanin Made in Italy, e për gatime plot shije me tiganët e cilësisë italiane, TVS! Vitapur eshte pjese e Abita shpk. Vitapur eshte franchize Sllovene prezente ne te gjithe Europen dhe prej me teper se 1 vit edhe ne Shqiperi, Abita dhe Vitapur tregton cdo gje i duhet nje shtepie.