Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83954

Financier/e

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike,projektim dhe zbatim ne projekte publike dhe private, ne ndertimin e stacioneve te karikimit per makinat elektrike dhe kerkon te punesoje: Financier/e.


Detyrat

Pershkrimi i punes/detyrat:  

 • Plotesimi i dokumentacionit te nevojshem (fatura tatimore/ fatura shoqerimi) per    klientet, mjetet e transportit te mallit. 
 • Asistim ne kryerjen e inventarit te magazines dhe nxjerrjen e rezultatit perfundimtar.
 • Menaxhimi i faturave te blerjeve dhe shitjeve dhe rakordime periodike me klientet / furnitoret. Rakordimin e kartelave te furnitoreve.
 • Pergatitja e pasqyrave mujore Librit te Blerjeve.
 • Te regjistroje transaksionet bankare.
 • Menaxhimi dhe kontrollimi I debitoreve ndaj kompanise. 
 • Pagat e punonjesve sipas borderose perkatese. 
 • Cdo pune tjeter qe mund t’i ngarkohet nga Shefja e Finances.

Kualifikimet

 • Te jete i/e diplomuar ne Fakultetin e Ekonomise.
 • Aftesi shume te mira teknike ne fushen e kontabilitetit dhe finances.
 • Te kete experience pune jo me pak se 2 vite ne pozicionin Financiere
 • Te zoteroje aftesi te mira ne perdorimin e programeve financiare kompjuterike 
 • Te realizoje proceset dhe objektivat e percaktuar me integritet dhe korrektesi.
 • Te kete njohuri te gjuhes Angleze. 
 • Te ruaje dhe te mbroje informacionet konfidenciale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Cdo kandidat i interesuar, mund te dergoje CV-ne ne adresen e emailit [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


http://www.albalight.al/


Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.


INFORMACIONE KONTAKTI