Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 50981 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 10-02-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Financiere në Tiranë, për një klient i cili operon në fushën e ndërtimit dhe konsulencës.

Detyrat

 • Hartimi dhe regjistrimi i faturave të shitjes dhe blerjes;
 • Regjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordimi periodik në lidhje me lëvizjet e produkteve dhe inventarin fizik;
 • Kontrolli i ecurisë së pagesave të klientëve në bazë të faturave të shitjes;
 • Kontrolli i detyrimeve ndaj furnitorëve;
 • Përgatitja e raporteve të detajuara mujore të shpenzimeve & të ardhurave të realizuara;
 • Rakordime me bankat;
 • Përgatitja e listëpagesave mujore;
 • Përgatitja dhe deklarimi i detyrimeve tatimore në sistemin e-filing;
 • Regjistrimi në kontabilitet i gjithë transaksioneve financiare, referuar Standardeve Kombëtare të Kontabilitetit 1-14;
 • Përgatitja e Pasqyrave Financiare vjetore;
 • Kryerja e çdo veprimi tjetër të nevojshëm brenda fushës së financës.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet master pranë Fakultetit të Ekonomisë, me mesatare mbi 8 (vërtetuar me kopje të diplomës dhe listë notash);
 • Të ketë eksperiencë pune jo më pak se 3 vjet si specialiste finance, e preferueshme në fushën e ndërtimit;
 • Të ketë eksperiencë në deklarimet tatimore dhe mbajtjen e kontabilitetit;
 • Të përdorë shumë mirë programin e kontabilitetit Alpha Business dhe Bilanc;
 • Të zotërojë shumë mirë gjuhën Angleze;
 • Të njohë dhe perdorë shumë mirë paketën Office;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".