Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ZMART COMPANY

ZMART COMPANY

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 50999 Financier/e

Financier
Tirane, Shqipëri 10-02-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni FINANCIER/E

Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi:
•         Te kete mbaruar mbaruar studimet e larta ne Ekonomik.
•         Te kete eksperience te meparshme ne FOREX (mbi 2 vjet).
•         Te jete perdorues shume i mire i Excel, paketa Microsoft Office, programet e ndryshme financiare (programin Bilanc, Alpha web, ose Financa 5).
•         Te kete aftësi të forta teknike në kontroll financiar, kontabilitet, raportim financiar ne menyre periodike, rregjistrim fatura shitje dhe blerje per shpenzime dhe te ardhura, te kryeje pagesa ne banka, te mbaje arken.
•         Te kete aftesi te mira nderpersonale dhe komunikimi;
•         Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.
•         Disponibilitet per te punuar Full time: orari 09:00 me 18:00.
•         Te karakterizohet nga ndershmëria, integriteti, konfidencialiteti dhe korrektësia.

Ofrohet:
* Kontrate pune e rregullt
* Page e kenaqshme
* Ambiente pune komod dhe staf motivues
* Mundesi rritje ne karriere
 
Adresa: Zona e Bllokut, Tirane
Tel.: 0694678300

Procedura e Aplikimit:
Te interesuarit te dergojne me email keto dokumenta:
• Cv;
• Kopje te Diplomes;
• Leter reference nga punedhenesi i meparshem nese ka;
• Certifikata te ndryshme qe zoteron;
Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike [email protected] brenda dates 19.01.2021

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".