Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54991 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 08-07-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Segafredo gjithmonë ka besuar që të sherbesh kafen më të shijshme do të thotë të vulosësh ekspertizën dhe aromën më të mirë të kokrrës së kafesë nën firmën e Segafredo Zanettit. Ishte kjo frymë që bëri që në vitin 2005 të niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti në Shqipëri kompania "Klar" shpk. duke u bërë sot një ndër kompanitë lider në tregun Shqiptar.
Kompania KLAR shpk. është në kërkim të një Financiere.

Detyrat

• Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura
• Rregjistrimi i veprimeve të magazines, rakordim në lidhje me lëvizjet e materialeve
• Kontrolli detajuar i shpenzimeve dhe të ardhurave mujore të realizuara
• Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli i saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet
• Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve, nënkontraktorëve. Plotesimi i urdhërpagesave. Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1-vjecare.

Kualifikimet

  Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
• Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 5 vjet.
• Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0 & Paketen office.
• Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
• Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
• Te jetë etike në marëdhenie me kolegë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë në adresën: [email protected]
Do të njoftohen për intervistë vetëm aplikantët e përzgjedhur.
Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë