Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit Profesionisti në emër të Klientit të saj I cili operon ne sektorin e retail, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin e Financieres. Në këtë rol, ju do të jeni përgjegjës per operacionet financiare të kompanisë.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:
• Regjistron në mënyrë sistematike të gjitha veprimet e bankave online, si dhe të asistoje ne faturat e shitjes me parapagime.
• Raporte periodike financiare, ose Analiza të veçanta dhe raporte informative.
• Përditëson vazhdimisht njohuritë e punës duke qendruar në koherencë me ndryshimet ligjore, fiskale, etj.
• Mban marrëdheniet me furnitoret.
• Të jetë i/e gatshme per të permbushur detyrat që i ngarkohet brenda profilit të punës.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion:
Edukimi: Të ketë perfunduar Arsimin e lartë (Fakultetin e Ekonomisë).
Eksperienca: Minimumi 2-vite eksperiencë në këtë pozicion.
Aftësitë dhe kompetencat:
• Të ketë punuar me veprime me bankat online, dhe me faturat me parapagim të klientëve dhe furnitorëve.
• Do të pëzgjidhen vetëm kandidatën që kanë eksperiencë të meparëshme në departamentin e financës pranë kompanive që operojnë në industrinë e retail.
• Të ketë punuar me sistemi Navision.
• Të ketë njohuri shumë të mire të gjuhës Angleze.
• Të ketë shkathtësi dhe saktësi në rakordime me furnitorët dhe klientët.
• Të përballojë kryerjen e detyrave në afat.
• Aftësi shumë të mira analitike dhe në menaxhimin e kohës.
• Vëmendje shumë e mirë ndaj detajeve.
• Aftësi të mjaft të mira si dhe të krijojë marrëdhënie të mira me kolegët.

Nëse keni kualifikimet e listuara më sipër, dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar titullin e punës në: [email protected]
"Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 042 24 19 45
  • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë