Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 58416 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 21-10-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supermarketi Euro 1. Rruga Kavajes, perballe Deliorgjit. kerkon Finaciere.
Financiere do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet e faturimit,regjistrimit, kontabilizimit dhe arkëtim - pagesave nga klientët dhe furnitorët në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania. 

Detyrat

•Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e dokumentacionit te marketit.
•Aftësi të mira organizative.
•Te dije te punoje ne grup.
•Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
•Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
•Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
•Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.    

Kualifikimet

•Te kete mbaruar arsimin e larte Fakulteti Ekonomik/Dega Finance Kontabilitet (ciklin e plote 5 vjeçar).
•Mosha nga 25 - 40 vjeç.
•Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme.
•Letra reference nga punedhenesit e meparshem nese ka pasur.
•Njohuri shume te mira te sistemit Financa 5; 
•Njohuri te mira te gjuhes angleze (me shkrim dhe verbale)
•Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dërgoni CV në e-mail: [email protected] duke përcaktuar në subjekt pozicionin ose CV të printuar pranë zyrave tona. 0693444068


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Euro 1

Euro 1 eshte supermarketi me i ri ne Tirane me nje game te gjere produktesh per kancelari, kuzhine, pastrues te ndryshem dhe aksesor. Cdo produkt eshte gjerman dhe kushton 1 euro.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Euro 1 në WhatsApp Punët aktive të kompanisë