Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 67841 Financier/e

Financier
Tirane, Shqipëri 12-07-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AlbSolution kompani distribucioni  pjese e Albgroup kerkon të rekrutojë Financier/e  
Qëllimi i këtij pozicioni është pergatitja e të gjithë informacionit finaciar të Albgroup dhe menaxhimit e kontrollit të brendshëm të shoqërisë.

Detyrat

Përgjegjësitë menaxheriale &Strategjike

 • Është përgjegjës për raportimin finanicar të grupit;
 • Ndërton dhe menaxhon sistemin e administrimit të informacionit financiar dhe sistemin e raportimit të projekteve dhe njësive gjeneruese të shoqërisë;
 • Mbikqyr procesin e aprovimit të shpenzimeve, ndryshimin në fondet e kompanisë;
 • Krijon, koordinon dhe vlerëson programent financiare dhe sistemet e informacionit të shoqërisë që të përfshijë buxhetimin, planifikimin e taksave, investimet, dhe ruajtjen e aktiveve;
 • Mbështet zhvillimin e performancës së shoqërisë në tërësi dhe përmirësimin e rezultatit financiar.

Kualifikimet

Kualifikimet:
Kandidati duhet e plotesoje kriteret e meposhtme:

 • Diplomë në degët finance/kontabilitet;
 • Të ketë njohuri shumw  të mira të programeve financiare preferohet Dynamics Nav;
 • Minimalisht 5 vite eksperiencë;
 • Njohuri të mira të paketës Office.

Çfarë ofrojmë ne:

 • Një paketë financiare shumë të mirë dhe konkurruese;
 • Atmosfere dinamike dhe grup punë në rritje;
 • Zhvillim personal dhe profesional të vazhdueshëm.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar jane  te lutur te degojne  CV ne email: [email protected] 
Adresa: "Mall of Tirana" Kompleksi Tirana Industrial Park, kapanoni 27, Kashar.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albsolution

Me një gamë të gjërë produktesh, me përfaqësinë e cilësisë së shumë brandeve ndërkombëtare, me eksperiencë të gjatë në treg, Albsolution është partner me shumë biznese në çdo industri për ofrimin e zgjidhjeve efiçente teknike, eco-friendly dhe me kosto të ulët.

Produktet tona japin zg...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë