Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78258

Financiere

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Po

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

03-07-2023

---


Përshkrimi

Prosound Sh.p.k. kompani lider ne fushen e sistemeve Audio Vizuale dhe organizimin e Eventeve te ndryshme, me nje eksperience 16 vjecare, ne kuader te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje: Financiere. 

 


Detyrat

 

 • Rregjistrimi i gjithe veprimeve te aktivitetit ne sistemin e kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabel ne fuqi.
 • Pergatitja e raporteve periodike, analizave financiare si dhe cdo dokumentacioni tjeter sipas udhezimeve te Bordit Drejtues.
 • Mbajtja e marredhenieve, ne nivelin analog, me klientet, furnitoret, bankat dhe institucionet e tjera shteterore qe bashkevepron shoqeria.
 • Ndjekje te te gjithe procedurave doganore per zhdoganimin e mallit, magazinimin dhe kontabilizimin ne sistem.
 • Mbajtja e gjendjes se inventarit te magazines, kartelave te artikujve dhe rakordimi i tyre me sistemin e kontabilitetit.
 • Kontaktim, hartim dhe ndjekje te porosive dhe pagesave me koleget analoge te distributoret e huaj te shoqerise.
 • Mbajtja e marredhenieve, marrja e ofertave dhe ndjekja e punes me shoqerite lokale dhe nderkombetare te transportit.
 • Prerje faturash, kontabilizime, llogaritje kosto produkti dhe cmimi te produktit dhe/ose sherbimit.

 


Kualifikimet

 • Minimumi 3 vjet eksperience ne fushen e kontabilitetit .
 • Njohuri e vecante e procedurave doganore, magazinimit dhe kontabilizimit.
 • Diplome Universiteti ose Studime Pasuniversitare ne Deget Finance, Kontabilitet.
 • Eksperience pune dhe njohje shume te mire te Programit Finance 5.
 • Njohuri shume te mire te legjislacionit tatimor dhe kontabilitetit.Njohuri dhe Cilesi te tjera:

 • Njohuri shume te mire te gjuhes angleze.
 • Njohuri shume te mire te programeve Word, Excel.
 • Aftesi analitike.
 • Cilesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi.
 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne nje CV ne adresen e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Prosound Shpk

Prosound shpk, themeluar ne vitin 2006 eshte kompania lider ne fushen e sherbimeve Audio-Vizuale ne Shqiperi. Me nje staf te kualifikuar prej me shume se 40 personash dhe me teknologjine me te fundit te pajisjeve, ofrojme sherbim profesional per cdo lloj eventi: Koncerte, Live Band & Dj, Konferenca, Kulturore, Promocione, Dasma, Festa Private Sportive etj


INFORMACIONE KONTAKTI