Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
APEL SHPK

Shoqeria do te zhvilloje aktivitet ne fushen e medias se shkruar dhe dixhitale. Ajo perfshin prodhimin dhe transmetimin e informacioneve te cdo lloji, te destinuar per publikun nepermjet portalit dixhital, por edhe fizikisht te lexueshem nepermjet gazetes se printuar periodikisht, duke respektuar paanshmerine, te drejten per t’u informuar, bindjet politike e besimet fetare, personalitetin, dinjitetin, jeten private te njeriut, si d...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53090 Gazetar

Gazetar
Tirane, Shqipëri 06-05-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Gazetar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

PORTALI I LAJMEVE Apel.Media, njofton se kërkon të punësojë dy gazetarë me kohë të plotë
Personat e interesuar duhet të kenë  eksperiencë të mjaftueshme të njohin lajmin e aktualitetit, njohuri mbi politikën, sociale dhe ekonominë. 
-Të dinë të përdorin Word Presin dhe të njohin të paktën një gjuhë të huaj.
-Te kene aftësi te mira te kërkimit ne te gjithe motorret e kërkimit online dhe te tjera. 
-Te zoterojne shpejtësinë dhe saktesine per lajmin.
-Te jene te gatshëm per intervista ne terren dhe nepermjet komunikimit digjital. 

Paga është e kënaqshme.
Jeni të lutur të çoni CV tuaj në e-mailin: [email protected]
Njëherësh Apel.Media është e interesuar të pregatisë dhe kualifikojë studentë të gazetarisë të cilët mund të sjellin ide dhe ti aplikojnë ato në portalin e lajmeve, ne rubrikën e gazetarit te ri.

Për ne, suksesi i një gazetari të mirë, është Shqipëria e së ardhmes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".