Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AT Consulting Shpk

AT Consulting shpk eshte themeluar ne 2013 dhe eshte e specializuar ne ofrimin e konsulences mbi proceset e biznesit, optimizimin e procedurave che praktikave operacional te klienteve te saj, identifikimin e oportuniteteve dhe aspekteve qe mund te dixhitalizohen me ndihmen e sistemeve te informacionit dhe teknologjise se informacionit si dhe ofrimin e praktikave dhe standarteve te tregut ne realizimin e operacioneve te nje organiza...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-05-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

The Graphic Designer produces the illustrations of the requested technical documentation, using graphic elaboration tools,following the Customer's standards and the operative recommendations of the Technical Writers.

Detyrat

Responsibilites and Activities:

The Graphic Designer in detail is in charge of the following responsibilities and activities:

 • Takes in charge the requests for illustrations from the Technical Writers, verifying that the source material is adequate;
 • Performs the illustrations authoring, following the indicated standards;
 • Archives the source, half-processed, and produced illustrations following the indicated rules;
 • When requested, participates in the meetings with the Team;
 • When necessary, performs business trips to the Team’s facility, in order to collect information, and to receive training about the activities to be performed.

Kualifikimet

Knowledges and Skills;

The Graphic Designer is endowed at least with the following hard skills:

 • Technical or professional High school graduation;
 • Intermediate level (B1) knowledge of the English and Italian (must )language;
 • Intermediate level knowledge of the basic computer tools;
 • Intermediate level knowledge of the MS Office (Word, Excel, PowerPoint) package;
 • Intermediate level knowledge of the 2D graphic elaboration applications, as Photoshop, Illustrator, Corel Draw ,etc

The further following hard skills are to be considered as an asset:

 • Previous experience in the 2D graphic field, including illustration tracing and color touch-up;
 • Knowledge (basic ) of the 3D graphic elaboration applications.

The Graphic Designer is endowed with the following soft skills:

 • Team Working
 • Result Oriented
 • Autonomy and Flexibility
 • Determination and Proactivity
 • Communication and Conflict Management.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Please apply by sending an email with your CV at this email address: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".