Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

www.kraco.al

Detyrat

• Formulimi grafik i materialeve marketuese (detajet e paraqitjes së produktit) POSM/TPOSM/Product Design (Inner box/Outer box, Shipping marks)/etj ,Në përputhje me projektet e miratuara;
• Të zhvilloje materiale grafike si katalogë, broshura, fletëpalosje, e materiale të tjera të lidhura me brandet e kompanisë, projektet/shërbimet, si edhe fushata specifike në bazë të projektve dhe kërkesave të kompanisë;
• Të përmirësoj dhe standardizoj brandin e kompanise në të gjithë materialet vizuale print dhe dixhitale në linjë me standartet e marketingut të kompanisë;
• Të zhvilloj materiale vizuale/video e materiale të tjera dixhitale në funksion të rrjeteve sociale të kompanisë dhe projekteve të tjera;
• Të mirëmbajë website-t e, dhe projektet periodike;
• Pergatit design te ndryshem sipas kerkesave te klienteve dhe projekteve te kompanise.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar arsimin e lartë, preferohet Grafik Dizajner;
• Aftësi të mira kompjuterike, me përvojë të mëparshme në përdorimin e programeve Paketa Adobe (Indesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat);
• Njohja e programeve shtesë të Adobe (Aftereffects dhe Animate) si dhe softet 3D (3D max, Cinema 4D, Scetchup) përbëjnë avatazh;
• Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese;
• I/e orientuar drejt arritjes së rezultateve në punët në grup;
• Të jetë energjik/e, të ketë iniciativë dhe kreativitet, të ofroj ide të reja në çështje të ndryshme lidhur me procesin e punës, dhe të ketë vëmendje të përkushtuar ndaj detajeve në interesin më të mirë të Kompanisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shenim

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike: [email protected] ose mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 0688043685.   Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë