Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

FM Reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.

F&M REKLAMA KËRKON TË PUNËSOJË Graphic Designer .

Detyrat:

 • Të konceptojë dizajne bazuar në porositë e klientëve;
 • Të realizojë konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj;
 • Të mendojë në mënyrë kreative për të nxjerrë ide dhe koncepte të reja;
 • Të jetë i kujdesshëm për detajet dhe anën estetike;
 • Të respektojë afatet përfundimtare të porosive;
 • Të punojë në grup për projekte të ndryshime


Aftësitë e kërkuara:

 • Të njoh shumë mirë programet grafike Adobe Suite (Photoshop,Illustrator, InDesign),Corel Draw si dhe paketen Office;
 • Përbën avantazh diploma në Graphic Design,Pikturë,Arkitekturë etj
 • Të ketë eksperiencë pune minimumi 2 vjecare;
 • Të jetë kreativ,fleksibël dhe të ketë aftësi të mira organizative;
 • Të jetë i përgjëgjshëm dhe të marrë përsiper ngarkese pune;


Nese jeni të interesuar, ju lutem dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] brenda datës 30.09.2022

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promoc...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Adresa 1: Showroom FM Reklama, pranë shkollës "Vasil Shanto", Tiranë. Adresa 2: Fabrika dhe Zyrat Qëndrore, Rr. Prush, Vaqarr, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0676042013

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".