Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81714

Graphic Designer

Tirane, Shqipëri 09-10-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dizajner

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-10-2023

---

---


Përshkrimi

ORION sh.p.k operon në sektorin e ndërtimit prej 25 vitesh. Vizioni ynë është ai i një kompanie të suksesshme, që operon me dinjitet dhe ndershmëri për realizimin e veprave të reja madhore në panoramën urbanistike shqiptare, duke sjellë në treg një produkt unik. Behu pjesë e stafit ORION, për të çuar përpara sëbashku projektet inovatore që kemi ndërmarrë! Orion kërkon të punësojë Graphic Designer.


Detyrat

Përgjegjës të krijojë content dhe koncepte për:

 • Materiale komunikimi me klientet: broshura, flyer, planimetri dhe info te tjera te nevojshme.
 • Rrjete sociale: postime ne te gjithe format & video.
 • Materiale komunikimi te brand: gjithe materialet e publikuara ne ambjentet e kompanise dhe ne mediat qe lidhen me brand. Bashkëpunim me koleget e Dep.
 • Marketing - Shitje për të kuptuar objektivat/nevojat e promocioneve të ndryshme;
 • Konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj;
 • Punimin grafik të materialeve promocionale;
 • Të prezantojë tek funksionet aprovuese konceptin apo projektin e finalizuar;
 • Arkivimi elektronik i fotove dhe dosjeve të produktve, imazheve si edhe ruajtje e përditësim;
 • Arkivim elektronik i cdo projekti apo fushate tjetër të punuar sipas brandeve të ndryshme partnere të Neptun;
 • Të kontrollojë dhe të mbajë përgjegjësi për produktin final të dorëzuar për prodhim;
 • Të ndjek prodhimin në raste specifike, që kanë nevojë për më shumë teknik, etj;
 • Të ketë njohje të përafërt për kostot e prodhimit në përgjthësi të materialeve promocionale;
 • Të ketë njohje të materialeve të prodhimit si lloji i letrës, adezivit, forex etc;
 • Të adoptohet me ndryshimet/të rejat që bëhen në software të dizajnit dhe të implementoj ato në përdorim vazhdimisht;
 • Të respektojë/ruajë në cdo publikim përdorimin e brand, me rigorozitet sipas manualit dhe rregullave; 

Funksione të tjera të pozicionit:

 • Të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti;
 • Të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve;
 • Të punojë në disa projekte njëkohësisht;
 • Të jetë proaktiv në prezantim e ideve të reja;
 • Të jetë fleksibël, entuziast dhe konfident;

Kualifikimet

 • Minimumi 2 vjet experiencë pune në këtë profil;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese verbale dhe në shkrim;
 • Arsimi i lartë;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Njohuri shumë të mira kompjuterike;
 • Njohuri shume të mira të programeve Adobe Indesign, Illustrator dhe Photoshop; 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.orion.al


Orion shpk

“ORION” sh.p.k. eshte nje kompani qe operon ne sektorin e ndertimit prej afro nje dekade. Kompania jone fillon aktivitetin e saj ne vitin 1998 me pjesemarrjen ne akionet e nje kompanie me historik dhe eksperience shumevjecare ne fushen e ndertimit.

Ne rrugen drejt rritjes,  kemi ndertuar nje ure bashkepunimi te ngushte me perendimin, vecanerisht me nje vend fqinj me fame boterore ne arkitekture dhe ndertim sic eshte Italia. Projektet tona supervizohen ne cdo hap nga  partneret italiane te cilet prej vitesh kryesojne klasifikimet e ndertuesve me te mire ne Toscana te Italise. Ky bashkepunim i frytshem pasqyrohet ne teknologjine e aplikuar, ne projektim, ne vizionin bashkekohor dhe ne etiken e punes.

Ajo qe per ne eshte thelbesore eshte zbatimi me perpikmeri i Kodit te Pergjegjshmerise Sociale, duke respektuar fillimisht punonjesit tane. Njerezit jane aseti me i rendesishem i kesaj Kompanie. Punonjesit jane partneret tane ne biznes. Reduktimi maksimal i riskut, sigurimi i kushteve optimale te punes, vecanerisht per  skuadren e kantiereve te ndertimit jane themeli i vizionit tone.


INFORMACIONE KONTAKTI